Autor Subiect: Cuvant inainte  (Citit de 8204 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline tokyodream

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4.588
  • Karma: 1
  • Gen: Bărbat
  • Acura-Honda
    • DAIMYO
Cuvant inainte
« : Februarie 12, 2014, 03:54:39 p.m. »
Bine ati venit!

Dupa cum bine stiti, sunt Florin din IASI, alias tokyodream/vasea(30) de pe forumurile auto romanesti.

Avand in vedere ca in trecut sau prezent, au fost discutii aprinse intre userii altor forumuri si persoana mea, am hotarat, la indemnul si sub indrumarea unor buni prieteni, sa-mi fac propriul forum, ca sa nu mai apara certuri, discutii off-topic sau atacuri la persoana.

Au fost peste 20 de variante de forum, dar, pana la urma, am "combinat" 3 idei de la 3 persoane: Rica, eu si inca un prieten, care doreste sa ramana anonim.

In plus, fetele mele isi doresc si ele, un CR-V ( chiar fata mea intreaba cand voi castiga bani sa-i cumpar mai repede, un CEVERE   ;)  )

Avand deja cumparat un domeniu.ro pe zeci de ani ( pana in 2100 :)  ), am incarcat aici, forumul meu, ajutat de un fost coleg de facultate.

Sper sa va simtiti bine cu totii!



PS - nu este un forum de "razbunare", un atac la hondafan.ro sau alt forum romanesc, drept dovada,  nu voi face reclama la forumul meu, decat prin circuit inchis - PM-uri sau folosind pagina facebook a acestui forum, din semnatura mea.
De asemenea, va rog si pe voi, cei logati aici, sa nu faceti prea multa valva pe internet.
Va multumesc pentru intelegere !
« Ultima Modificare: Februarie 13, 2014, 09:00:39 p.m. de Administrator »
Verifica seria VIN a masinii tale prin CARVERTICAL:

 https://www.carvertical.com/ro/landing/v3?utm_source=aff&a=daimyo&b=0eb206ae

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal